Jste zde:

Vonné tyčinky 6.čakra Ajna

Vonné tyčinky 6.čakra Ajna

Kód zboží: 8201738

Nejkvalitnější ručně rolované vonné tyčinky jsou vyrobené metodou používanou v nezměněné podobě již 400 let. Při výrobě jsou používány pouze 100% přírodní přísady bez syntetických příměsí: esenciální oleje, med, prášek z kokosových skořápek a zastudena lisované rostlinné oleje.

Obsah: 12 g, 8 ks.

Aby bylo lidské tělo zdravé, je třeba, aby jeho čakry byly v rovnováze, správně fungovaly a přijímaly bioenergii. 
Slovo čakra pochází ze sanskrtu a v překladu znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra člověka nacházející se podél vertikální osy těla. Jsou spojeny hlavními meridiány (soustava drah, kterou proudí energie uvnitř těla).
Důležitých je sedm hlavních čaker. Čakry se podobají trychtýřovitým květním kalichům. Na Východě jsou připodobňovány Lotosovým květům. Můžete si je představit jako ventilátor, jehož lopatky se neustále točí. Každé čakře dominuje jedna barva. Každé čakře je také připisován určitý živel. 
Poruchy, blokády a různé deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry, odblokované, vyčištěné a v harmonii, je harmonický i život člověka.

 

6. čakra – Ajna

INTUICE - NACHÁZÍM SPRÁVNÝ SMĚR, SPRÁVNOU CESTU ŽIVOTEM

Umístění: na čele mezi obočím (třetí oko)
Působnost čakry zahrnuje: hypofýzu, která svojí činností ovládá funkci všech ostatních žláz, dále obličej, oči, uši, nos, dutiny, malý mozek, téma představivosti, centrální nervový systém, enokrinní systém.
Barva: indigově modrá, někdy také žlutá a fialová
Vůně: máta peprná, jasmín
Element: Světlo
Vládnoucí planeta: Saturn
Základní princip: poznání bytí, vidět

 

 

Cena: 128 Kč
Andělský sen