Jste zde:

Vonné tyčinky 3.čakra Manipura

Vonné tyčinky 3.čakra Manipura

Kód zboží: 8201740

Nejkvalitnější ručně rolované vonné tyčinky jsou vyrobené metodou používanou v nezměněné podobě již 400 let. Při výrobě jsou používány pouze 100% přírodní přísady bez syntetických příměsí: esenciální oleje, med, prášek z kokosových skořápek a zastudena lisované rostlinné oleje.


Obsah: 12 g, 8 ks.

Aby bylo lidské tělo zdravé, je třeba, aby jeho čakry byly v rovnováze, správně fungovaly a přijímaly bioenergii. 
Slovo čakra pochází ze sanskrtu a v překladu znamená kruh nebo kolo. Čakry jsou energetická centra člověka nacházející se podél vertikální osy těla. Jsou spojeny hlavními meridiány (soustava drah, kterou proudí energie uvnitř těla).
Důležitých je sedm hlavních čaker. Čakry se podobají trychtýřovitým květním kalichům. Na Východě jsou připodobňovány Lotosovým květům. Můžete si je představit jako ventilátor, jehož lopatky se neustále točí. Každé čakře dominuje jedna barva. Každé čakře je také připisován určitý živel. 
Poruchy, blokády a různé deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry, odblokované, vyčištěné a v harmonii, je harmonický i život člověka.

3. čakra – Manipura

CENTRUM OSOBNOSTI - UVĚDOMUJI SI SÁM SEBE

Umístění: zadní aspekt se nachází na úrovni solar plexu na vnitřní straně páteře, přímo za solar plexem, přední aspekt leží na solar plexu (nad pupkem pod hrudní kostí).
Působnost čakry zahrnuje: spodní část zad, dutina břišní, trávicí systém, žaludek, játra, slezina, žlučník, dvanácterník, nadledvinky, nervový systém.
Barva: žlutá a zlatožlutá
Vůně: levandule, rozmarýn, bergamot
Element: Oheň 
Smyslová funkce: zrak
Vládnoucí planeta: Slunce
Základní princip: jednat, utvářet, bytí

Cena: 128 Kč
DPH: 22 Kč
Andělský sen