Jste zde:
Andělský sen Nabídka orgonity Orgonitová hmatka - pomoc při dlouhodobých nemocích

Orgonitová hmatka - pomoc při dlouhodobých nemocích

Orgonitová hmatka - pomoc při dlouhodobých nemocích

Kód zboží: 20200701

Každý ručně vyrobený orgonit je vyrobený za působení 3. stupně reiky a energie shamballa a jeho energetický dosah je měřený kyvadlem. Každý kus je originál, totožný s fotografií.

Tento orgonit má dosah až 19 m (dle Vaší citlivosti vnímání energie)Velikost je 3 cm.

Je vhodný ke každodennímu nošení sebou, do kabelky, do kapsy, peněženky.... Dostanete ho v organzovém pytlíčku, kde ho můžete nosit.

Kameny použité v orgonitu:jaspis žlutý, jaspis červený

Jaspis

Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Jaspis proslul jako ,,nejlepší živitel". Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Používá se při léčbě a sjednocuje všechny aspekty života. Srovnává čakry a lze jej použít k jejich správnému nastavení. Každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Jaspis udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší.

V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii.

Léčebné využití: Jaspis podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu minerálních látek v těle, dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení.

Jaspis červený

Uzemňuje energii a napravuje nepříznivou situaci. Vynáší na světlo problémy ještě dřív, než se příliš rozrostou, a nabízí vhled do těch nejobtížnějších situací. Pozvedává krásu a půvab a dokáže uklidnit rozbouřené city. Vsuneme-li jaspis pod polštář, pomáhá rozpomenout se na obsah snů. Červený jaspis podněcuje činnost základní kořenové čakry (dole) a účastní se při znovuzrození. Čistí a stabilizuje auru a posiluje hranice osobnosti. Jedná se o kámen, který přináší zdraví a sílu, snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky.

Jaspis žlutý

přivádí pozitivní energii, vytrvalost a porozumění, toleranci při drobných nedorozuměních v rámci mezilidských a partnerských vztahů, ochraňuje na cestách a při duševní práci, dodává energii žlázám s vnitřní sekrecí, odstraňuje z těla jedovaté látky, pomáhá při střevních potížích, léčí trávení a žaludek, povzbuzuje činnost slinivky a jater a podněcuje činnost čakry solar plexu(2 prsty nad pupkem).

Dále jsou užity kovové třísky a špony:Při odražení se a průchodu orgonu organickou pryskyřicí o kovové třísky se zvyšuje její vitální kvalita, frekvence i čistota, při opuštění tělesa orgonitu má tato energie mnohem vyšší kvalitu. Jde vlastně o velmi harmonizující rezonátor, který se přitom sám včetně krystalu uvnitř ještě onou procházející energií nabíjí a posiluje a použitý krystal uvnitř orgonitu kvalitu energie ještě násobí, zatímco je jí sám nabíjen.

 

Co je orgonit a co vše dokáže:

Orgonit je instantní uzdravovač nejen lidí. Transformuje negativní energii, čistí a nabíjí tělo živou energií. Tělo potom má mnohem více energie na samoopravné procesy.- Orgonit zlepšuje a uklidňuje "atmosféru" doma i v sociálních prostorách všeho druhu. Víme, že myšlení produkuje energii, kterou myslící člověk šíří kolem sebe. Tato energie zase ovlivňuje myšlení dalších lidí okolo. Orgonit transformuje nízkou energii vytvořenou nízkými myšlenkami a emocemi. Stres, strach, napětí, zlost, zášť, nenávist atd. To vše je kontinuálně odstraňováno z okolí. Projeví se změna v náladách lidí, větší uvolnění a radostnější nálada, harmonizace...- Orgonit spojuje lidi s jejich emocemi a svědomím a otevírá jejich srdceOrgonit posiluje vrozené psychické schopnosti. Dostává je na povrch a do vědomí. - orgonit neutralizuje působení elektromagnetické záření (elektroniky, obrazovek, zářivek, mobilních telefonů....)- orgonitčistí vodu. - orgonit čistí atmosféru od smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu. Dokonce uklidňuje bouře a vichr....- Geopatogení zóny a zemské dráhy harmonizuje.

 

Orgonity nevystavujte horku, silnému slunečnímu žáru, nedávejte blízko ohně.

Skladem je více kusů, mohou se lišit vizuelně, nikoliv složením.

Cena: 218 Kč
Andělský sen