Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 7 čakra korunní

Čakrová svíčka - 7 čakra korunní

Doporučené

Čakrová svíčka - 7 čakra korunní

Kód zboží: 82018021

Ručně vyráběná svíčka je vyrobena z parafínu, probarvená - celobarevná, bez parfemace a obsahuje čakrový znak. 

Svíčka k harmonizaci 7. čakry.

Velikost svíčky: výška 10,7 cm, průměr 6,2 cm

Hmotnost: 280 g 

Doba hoření: 38 hodin

7. čakra korunní (Sahasrára)

se nachází na temeni hlavy. Má fialovou barvu a je spojena s naší schopností cítit nekonečnost a smíření. Je symbolem našeho ztotožnění se s nekonečnem a vesmírem. Při slabé sedmé čakře se projevuje sklon k egocentrismu, člověk žije v omezeném pohledu na realitu, má slabý vztah ke své vlastní duši. Při silné sedmé čakře  člověk své duší naslouchá a cítí bezbřehost vnitřního bohatství.

Použití Čakrových svíček:

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Fialová barva - jedná se o barvu vitalizující, posilující a harmonizující. Frekvence fialové barvy působí při léčení barvami zejména v duševní a spirituální oblasti. Tato barva obecně velice dobře působí na mysl a její stav. Vrací duševní rovnováhu i pocit klidu a vnitřní mír. Fialová je barvou, která vám pomůže dočerpat energii v případě, že trpíte nadměrnou duševní vyčerpaností, zklidňuje nervy i nepokojnou mysl. 

Je barvou, která má hojivé účinky pro mozek a nervy, řeší problémy s CNS a bolesti hlavy i migrénu. Tato barva aktivuje obranyschopnost organismu a má silně čistící účinky na fyzické úrovni. Má zklidňující účinek na srdce a tlumí nejrůznější typy bolestí, například menstruační bolesti, ale uvolňuje i bolesti v oblasti ramen, páteře a zad. 

Tato barva posiluje schopnost našeho těla využít živiny a minerály a zesiluje i schopnost vstřebávat je. Podněcuje tok lymfy v těle. Fialovou je vhodné používat navečer.

Fialová není vhodná pro násilnické a infantilní typy a opatrně by se měla používat i u lidí, kteří mají slabé ego. Může způsobit zmatek a rozladění ega, při dlouhodobém použití fialové se mohou stát přecitlivělými. Pokud fialová způsobuje u jedince neklid nebo nelibé pocity, pak její působení raději omezíme.  

Cena: 159 Kč
Andělský sen