Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 6 čakra třetí oko

Čakrová svíčka - 6 čakra třetí oko

Čakrová svíčka - 6 čakra třetí oko

Kód zboží: 8201702

Ručně vyráběná svíčka je vyrobena z parafínu, probarvená - celobarevná, bez parfemace a obsahuje čakrový znak. 

Svíčka k harmonizaci 6. čakry.

Velikost svíčky: výška 10,7 cm, průměr 6,2 cm

Hmotnost: 280 g 

Doba hoření: 38 hodin

6. čakra čelní, třetí oko (Adžná)

se nachází na čele, mezi obočím, má modrou barvu, je čakrou intuice, tedy naším šestým smyslem. Jestli je šestá čakra slabá, vede to k pochybnostem, neklidu a rozpačitosti. Člověk má sklon limitovat svoji volbu a nenachází se v pravý čas na správném místě. Při vyrovnané funkci šesté čakry je člověk prozíravý, intuitivní, využívá zkušenost vnitřní moudrosti a vždy činí správnou volbu.

Použití Čakrových svíček:

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Indigo je zklidňující, detoxikační a čistící. Obsahuje v sobě energie všech spektrálních barev. Indigová barva tiší bolesti hlavy včetně migrén, má sedativní účinky, zklidňuje vnitřní orgány a ochlazuje při podráždění a zánětu. Uplatňuje se při potížích s očima, ušima a nosem, léčí i potíže s krkem (chrapot, bolesti v krku, záněty mandlí apod.). Indigo uklidní svědící pokožku, včetně té ve vlasech, ladí lymfatický systém člověka, působí léčivě při potížích na sliznicích a pomáhá při poruchách růstu.

Není doporučeno ji používat při schizofrenii, fobii z dotyku, silných zábranách, při sezónní depresi a vyskytují-li se u vás paranormální jevy. Může zhoršit vaše problémy. Je třeba mít také na paměti, že indigo vyzařuje směrem dovnitř, takže přemíra indigové barvy může přivodit deprese a pocit osamělosti.

Cena: 159 Kč
Andělský sen