Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 5.čakra

Čakrová svíčka - 5.čakra

Čakrová svíčka - 5.čakra

Kód zboží: 820179

Ručně vyrobená svíčka je vyrobena z krystalického vosku, probarvená - celobarevná, bez parfemace, s obsahem léčivého záměru.

Svíčka je vhodná k harmonizaci 5. čakry.

Očištění prostoru, i vlastní aury, k léčení (terapiím), rituálům, k meditacím, či jen tak pro radost a potěšení. 

Tvar - dvanácticípá hvězda odhořívá do efektního lampionu. Moc hezký dárek!

Barva svíčky:  Světle modrá

Velikost svíčky: výška 20 cm, průměr 5 cm 

Hmotnost: 275 g 

Doba hoření: 37 hodin

5. čakra krční (Višúdha) 

světle modrá barva. Má na starosti komunikaci, sebevyjádření a projevy vůle v životě. Zablokování v 5. čakře vede k neschopnosti se vyjádřit (vady řeči) i prázdné myšlenky. Zapálením svíčky navodíme atmosféru míru a ochrany, tiší spory a nedorozumění, usnadňuje komunikaci. Posiluje v nás tvořivost, individualitu a inspiraci.

Použití Čakrových svíček:

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Modrá barva má tlumící, chladící a uklidňující účinky. Její schopnosti jsou rovněž desinfekční. Modrá tlumí a uklidňuje, tiší bolest, likviduje záněty a hnisání. Má schopnost léčit i hnisavé dásně a boule v dutině ústní. Pomáhá při překrvení - modré světlo zužuje cévy, tím způsobuje nedokrvení. Velice prospívá při onemocněních žil a cév. 

Ochlazuje při horečce. Modrá zklidňuje bolesti hlavy, krku, zátylku a ramen, tiší bolesti zubů způsobených zánětem a bolest uší. Modrá barva snižuje i krevní tlak a zklidňuje bušení srdce. Je to barva, která pomáhá regulovat hyperfunkci i hypofunkci štítné žlázy (u hypofunkce se pracuje s modrou i oranžovou barvou) a u žen zmírňuje problémy v období přechodu.

Modrou není vhodné používat při svalových křečích, ochrnutí, při špatném prokrvování, natažených svalech. Ozařujeme-li modrým světlem, pak by to nemělo trvat déle než 30 minut, protože způsobuje únavu. Přemíra modré vede k váhavosti nebo může příliš zklidňovat a být tak na překážku bdělosti.

Velmi účinná je modrá ve spojení s teplejšími barvami, zvláště červeno-oranžového spektra.


Cena: 149 Kč
Andělský sen