Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 4.čakra

Čakrová svíčka - 4.čakra

Doporučené

Čakrová svíčka - 4.čakra

Kód zboží: 8201710

Ručně vyrobená svíčka je vyrobena z krystalického vosku, probarvená - celobarevná, bez parfemace, s obsahem léčivého záměru.

Svíčka je vhodná k harmonizaci 4. čakry.

Očištění prostoru, i vlastní aury, k léčení (terapiím), rituálům, k meditacím, či jen tak pro radost a potěšení. 

Tvar - dvanácticípá hvězda odhořívá do efektního lampionu. Moc hezký dárek!

Barva svíčky: hráškově zelená

Velikost svíčky: výška 20 cm, průměr 5 cm 

Hmotnost: 275 g 

Doba hoření: 37 hodin

4. čakra srdeční (Anáhata) - zelená barva. Má na starosti vztahy, jak máme rádi sebe, jak se přijímáme, také jak vyjadřujeme lásku druhým. Blokáda ve 4. čakře způsobuje neschopnost lásku vyzařovat, ale i přijímat. Zapálením svíčky se setkáváme s vlastním srdcem (dostat se do středu), učí nás soucitu, toleranci, empatii, skromnosti, touze pečovat o druhé s láskou, uvědomit si naše skutečné potřeby a učinit vlastní rozhodnutí ze srdce. Napomáhá při nedostatku životního prostoru a přírody, navozuje uvolnění a relaxaci.

Použití Čakrových svíček:

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Zelená je barvou léčivou, uklidňující, vyrovnávající, čistící – uvolňuje i rozpouští. Je barvou svým způsobem neutrální, nachází se uprostřed barevného spektra, takže nabízí úlevu a klid. Je barvou důležitou pro nervový systém, posiluje vyčerpané nervy a regeneruje nervový systém. Odstraňuje z těla i duše stres, zklidňuje při emočních vypětích. 

Uvolňuje při jakémkoliv nahromadění přebytečné energie v těle, podporuje koncentraci a schopnost zapamatování si. Zelená desinfikuje a pomáhá z těla odvádět přebytečné tekutiny, což přivítají ženy trpící PMS, kdy dochází k zadržování tekutin v těle. Zelená pomáhá i s cystami v prsou. Zelená snižuje krevní tlak, léčí záněty kloubů, revmatismus, artrózu, rozkládá krevní sraženiny a léčí ucpání tkání. Má vliv na plodnost i správný vývoj. Je barvou odpočinkovou pro oči a ulevuje i při poruchách zraku.

Je to barva, která ale není vhodná při rakovinných a nádorových stavech, jiné kontraindikace nemá. Její působení bychom však měly omezit, pokud následkem průjmu, zvracení či selhání ledvin došlo ke ztrátě tekutin.

Zelená je barva hojení, léčení a cestování zpět v čase. Vyrovnává emoce a navozuje stav ticha. Zelená jako hojivá frekvence může být umístěna kolem členů rodiny, kteří jsou nemocní.

Cena: 149 Kč
Andělský sen