Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 3.čakra

Čakrová svíčka - 3.čakra

Čakrová svíčka - 3.čakra

Kód zboží: 8201712

Ručně vyrobená svíčka je vyrobena z krystalického vosku, probarvená - celobarevná, bez parfemace, s obsahem léčivého záměru.

Svíčka je vhodná k harmonizaci 3. čakry.

Očištění prostoru, i vlastní aury, k léčení (terapiím), rituálům, k meditacím, či jen tak pro radost a potěšení. 

Tvar - dvanácticípá hvězda odhořívá do efektního lampionu. Moc hezký dárek!

Barva svíčky:  indigová modř

Velikost svíčky: výška 20 cm, průměr 5 cm 

Hmotnost: 275 g 

Doba hoření: 37 hodin

3. čakra solar-plexus (Manipúra) - žlutá barva. Je sídlem vůle a rozvoje osobnosti, centrem síly a zpracování pocitů a zážitků. Zablokování v 3. čakře vede k pocitům ztráty odvahy, poražení, ztráty svobodné vůle, k vytváření falešných představ a negativních myšlenek. Svíčka posiluje soustředění (při studiu), sebevědomí, spontánnost a vytrvalost, oblast břicha, vůli a schopnost dosáhnout toho, po čem toužíme. Pomáhá nám zviditelnit se a projevit přání a plány. Zahání zimní deprese z nedostatku světla a přináší slunce přímo do nás. Je vhodná také na oslavu „sklizní" (odměn) a vítězství.

Použití Čakrových svíček:

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Žlutá je barva optimistická, zářivá, která má povzbuzující účinky, pomáhá proti pesimistickým náladám a proti melancholii. Je to barva, která poskytuje energii svalové soustavě, ale také uvolňuje ztuhlosti. Pomáhá starším lidem aktivizovat paměť, vhodné je její užití i po otřesech mozku. Vyrovnává poruchy nervového systému a žláz. Povzbuzuje obranyschopnost organismu v období viróz, v počátečních stádiích onemocnění pomáhá zbavit tělo nežádoucích škodlivin a dalších obdobných látek. Je podpůrnou barvou v době půstů a očišťujících kúr. Žlutá odstraňuje negativní energie v břiše, pomáhá při kolikách gastrického původu, stimuluje činnost žaludku. Je barvou, která pomáhá vstřebávat živiny a léčí žlučníkové problémy. Tato barva posiluje játra a řeší i problémy s očima. Podle čínské medicíny spadají oči právě pod vliv jater, s použitím žluté můžeme docílit zlepšení zraku. Žlutá podporuje činnost ledvin a močového měchýře. Doporučuje se i při léčbě kožních problémů a ekzémů, i při problémech s pletí.

Není vhodná pro lidi trpící nadměrnou nervozitou, podrážděností, nespavostí a stresem. U lidí s příliš rozvinutým egem je žlutou barvu zapotřebí vyvažovat fialovou.

Žlutá podporuje myšlení a mentální činnost celkově, hodí na vyčištění myšlenek od nejasností.

Cena: 149 Kč
Andělský sen