Jste zde:
Andělský sen Nabídka lucerny a svíčky Čakrová svíčka - 2. čakra

Čakrová svíčka - 2. čakra

Čakrová svíčka - 2. čakra

Kód zboží: 8201713

Ručně vyrobená svíčka je vyrobena z krystalického vosku, probarvená - celobarevná, bez parfemace, s obsahem léčivého záměru.

Svíčka je vhodná k harmonizaci 2. čakry.

Očištění prostoru, i vlastní aury, k léčení (terapiím), rituálům, k meditacím, či jen tak pro radost a potěšení. 

Tvar - dvanácticípá hvězda odhořívá do efektního lampionu. Moc hezký dárek!

Barva svíčky:  indigová modř

Velikost svíčky: výška 20 cm, průměr 5 cm 

Hmotnost: 275 g 

Doba hoření: 37 hodin

2. čakra sakrální-sexuální (Svadhišthána) - oranžová barva. Má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii, vitalitu a tvořivost. Zablokovaná 2. čakra způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí. Svíčka navozuje dobrou náladu, spontánní a uvolněnou atmosféru. Je vhodná při setkáních s partnerem a pro jeho přivolání. Pro posílení instinktu, přitažlivosti, vzájemné polarity, ale také tvořivosti a nadšení.

   Použití Čakrových svíček: 

Intuitivně si zvolíme barvu svíčky, která nás nyní nejvíc oslovuje.

Zapálíme ji asi na 60 minut, uvolníme se, zhluboka přitom nadechujeme barvu do příslušné čakry na těle, necháme odplynout všechny své starosti a otevřeme se pozitivnímu působení světla z čakrové svíčky.

Je vhodné takto pravidelně harmonizovat postupně všech 7 základních čaker na těle.

Léčení pomocí barev

Oranzová - jde o barvu, která je povzbuzující a pomáhá zvyšovat odolnost člověka. Potřebujete-li podpořit při sportovním výkonu nebo zvýšit fyzickou výdrž, pak sáhněte právě po oranžové. Její využití je podobné, jako v případě červené. Rozdíl je v tom, že červená působí na akutní stavy a slabosti, oranžová působí ne tak nárazově – její intenzita je jemnější. Je barvou vhodnou při rekonvalescenci, zvyšuje odolnost těla a dodává optimismus. 

Oranžová podporuje pravidelný a zdravý menstruační cyklus (při nadměrném krvácení je však vhodná barva modrá), léčí cysty na vaječnících, endometriózu, záněty pochvy apod. Léčí i neplodnost, pomáhá znovu nastartovat vitální i hormonální funkce a pomáhá znovuzískat sexuální energii. Mají-li partneři potíže s početím, pak je vhodnou barvou k použití zejména v období ovulace. Posiluje a léčí i vylučovací soustavu člověka.

Oranžová posiluje a ovlivňuje proud lymfy v lymfatickém systému, potlačuje alergie a povzbuzuje k činnosti „líná“ střeva. Působí také na slezinu a její funkce, napomáhá při zánětu průdušek a plicních potížích obecně. Zmírňuje napětí v organismu, uvolňuje svalové křeče, stažení kosterního nebo hladkého svalstva, léčí bolestivá a nehybná místa v zádech a bolesti kříže a zad.

Není vhodné ji používat při přebytcích energie a v případě nervozity. Při jejím nadměrném použití může docházet k nervovému vypětí, v takovém případě je při léčení barvami vhodnější její jemnější odstín - broskvová. Frekvence broskvové barvy v sobě přináší mír, pravdu a rovnováhu.

Cena: 149 Kč
Andělský sen