Jste zde:
Andělský sen Nabídka andělské/energetické svíčky aromaterapie ROLL-ON propojení bachova terapie a aromaterapie

ROLL-ON propojení bachova terapie a aromaterapie

ROLL-ON propojení bachova terapie a aromaterapie

Kód zboží: 201302

PROPOJENÍ  BACHOVA TERAPIE A AROMATERAPIE

Prosím do poznámky uvedte jaký roll-on si přejete, děkuji

1) Bachovy květové BIO esence + esenciální oleje = ROLL-ON DEPRESE nabízí účinnou pomoc v praktickém balení s jednoduchou aplikací v době, kdy jsme smutní, přecitlivělí nebo dokonce v depresi. Způsob použití: Aplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky nebo kraje rtů.  

2) BIO BACHOVKY  +  esenciální oleje  = ROLL-ON ENERGIE Nabízí účinnou pomoc v období přepracovanosti v praktickém balení s jednoduchou aplikací Způsob použití: Aplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky nebo krajů rtů. ROLL-ON Energie používejte, když se cítíte unaveni, dostali jste se do přechodného období únavy, při změnách počasí apod.

3) Bachovy květové BIO esence   x   bio esenciální oleje  =   ROLL-ON STRES nabízí rychlou pomoc ve stresovém období nebo v době kdy jsme podráždění Způsob použití: Aplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky a kraje rtů.

4) Bachovy květové BIO esence  x  BIO esenciální oleje = ROLL-ON URGENCY/PRVNÍ POMOC nabízí účinnou pomoc pro rychlou úlevu při šoku, strachu nebo dlouhotrvajícím žalu Způsob použití: Aplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky nebo kraje rtů.

5)Roll - on KLIDNÉ DÍTĚ představuje unikátní kombinaci Bachových esencí a aromaterapeutických účinků esenciálních olejů. Jedná se praktickou vychytávku do kapsy i do kabelky. Díky praktickému balení a jednoduché aplikaci si tento roll - on můžete vzít kamkoliv a použít jej kdykoliv, kdy se vám zachce.

Způsob použití roll - onAplikujte v případě potřeby na zápěstí, spánky nebo kraje rtů. ROLL - ON Klidné dítě používejte, když je potřeba utišit, uklidnit či podpořit dítě, které je pod tlakem, nervózní, podrážděné a neklidné. Pomáhá navrátit klidnější mysl, být tolerantní, umět odpustit a být chápající. Jednoduchá aplikace v podobě roll-onu pomáhá kdykoli zklidnit, utišit či podpořit mysl dítěte.

Obsah balení 10 ml

Působení:

Bachovy květové BIO esence a jejich vliv podle Bachovy terapie:

hlodaš evropský: pomáhá navrátit pozitivní přístup

kaštanovník evropský: v době zoufalství dodává optimismus snědek chocholikatý: pomáhá harmonizovat

růže šípková: uvolňuje z apatie a pomáhá navrátit zájem o každodenní věci

hořeček nahořklý: posiluje optimismus

hořčice rolní: pomáhá vrátit radost a elán do života

vrba bílá: posiluje shovívavost a pomáhá se zbavit různých výčitek

 

Obsažené esenciální BIO oleje a jejich účinek z aromaterapie:

z pomeranče: zklidňuje a zahřívá srdce

z citronové trávy: pomáhá najít smysl života

z pelargonie: znovunavrací radost

z majoránky: zmírňuje úzkost a napětí

ze santalového dřeva: pomáhá navrátit rovnováhu a orientaci

 

Cena: 299 Kč
Andělský sen