Jste zde:
Andělský sen Nabídka Léčivé šperky andělské šperky Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s lapis lazuli a ulexitem VELKÝ

Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s lapis lazuli a ulexitem VELKÝ

Andílek z tepané chirurgické oceli - hypoalergenní s lapis lazuli a ulexitem VELKÝ

Kód zboží: 2016091653

Ručně dělaný tepaný přívěsek - ANDĚL - z chirurgické oceli Osteofix, roztepaný s ulexitem (mléčné barvy) a odrátkovaným, krásným jantarem. 

Vhodný pro alergiky pro svůj hypoalergenní materiál.

Délka celéko přívěsku cca 6,3cm, délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) cca 5cm.

LAPIS LAZULI

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Užití: radost, věrnost, láska, odvaha, ochrana, léčení

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Povznášející duchovní kámen,výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost.  

Ulexit

představuje skvělého pomocníka při meditacích i relaxacích. Zlepšuje představivost a podporuje kreativitu. Kromě toho svému majiteli propůjčuje schopnost jasného úsudku. Lze ho doporučit všem jedincům, kteří chtějí začít podnikat, ale zatím nevědí v čem.

Ulexit má blahodárný vliv na oči, kterým prý dokáže vrátit ztracený jas.

 

 

Cena: 566 Kč
DPH: 98 Kč
Andělský sen