Jste zde:
Andělský sen Nabídka Andělé Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem karneol

Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem karneol

Andělský svícen Ochránce s polodrahokamem karneol

Kód zboží: 1000330

Keramická soška o velikosti cca 24 cm doplněna Karneolem  tečky či flíčky na kamenu nejsou vádou ale unikátem kamene  ,barva   přírodní  bílá  pálená hlína, křídla z lakovaného měděného drátu. Anděl má jemný svítící efekt .V ceně je  keramický kalíšek k možnosti svícení čajovou svíčkou.

Otvory na svícnu jsou v řádu posvátné geometrie , ve kterém je znázorněn  květ života......přičemž schéma zůstává utajeno.

barva přírodní pálená hlína. Kámen je vždy unikátem..

 Karneolje stabilizující kámen s vysokou energií. Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život. Motivuje k úspěchu. Tiší vztek, žárlivost a závist, rozptyluje deprese a negativný myšlenky. Dodává výřečnost a posiluje sebedůvěru. Navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. 

Léčebné využití: předchází kožním nemocem, zastavuje krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti, šlachy, neurózy a deprese.


Karneol je žlutavou, červenavou nebo červenohnědou průsvitnou odrůdou chalcedonu (kryptokrystalický křemen). Za svoje zbarvení vděčí příměsi hematitu. Tvoří nepravidelné konkrece, žilky či výplně dutin hlavně v sedimentech a melafyrových mandlovcích. Jako drahý kámen byl používán již ve starověku. V Čechách se vyskytuje v Podkrkonoší, kde se mu přezdívá ,,masák".

Karneol z Botswany je žádaný pro svoji výraznou červenooranžovou barvu. Nachází se spolu s acháty v polopouštích východní Botswany. Odtud se již dlouho nesmí vyvážet neopracované minerály. Navíc kvůli nízké technologické vyspělosti země jsou nyní botswanské karneoly na trhu skutečnou raritou.

 

Původ : Botswana

Anděl přináší do našich životů světlo, klid, harmonii a lásku. Poskytuje nám pocit ochrany a bezpeč

Cena: 1 170 Kč
Andělský sen